Otázky a odpovede

Nie, okolie očí je zvlášť aplikácia polymliečnymi niťami.
Na spodnú časť tváre stačí zvyčajne aplikácia 8 nití.
Art Fillting je vyťahovanie ochabnutej pokožky tzv. zúbkatými niťami. Prima F. je „preniťovanie" vy­braných partií hladkými niťami a tým sa spevní podkožie.
Môžu sa objaviť malé modrinky, ako i pri aplikácii kyseliny HA. Efekt : vyhladená pokožka a spevnené podkožie.
Art Filting je lifting tzv. zúbkovitými vstrebateľnými niťami. Aplikáciou týchto nití sa dajú pozdvihnúť syslíky, líca , dvojitá brada, obočie a dopĺňajú sa hladké nite v oblasti očí. Pred zákrokom sa aplikuje anestéza. Áno v prípade hladkých nití, čim viac, tým je výsledok viditeľnejší. Toto pravidlo však nie je úplou pravdou v prípade Art Filtingu. Počet závisí od stavu Vášho podkožia.
Na poklesnuté kútiky môže byť aplikovaná kyselina HA a oblasť líčok je vhodný Art Filting, lifting vstrebateľnými niťami. Zákrok trvá cca 20 min, aplikujeme anestetikum, takže je bezbolestný. V 40tke je tento zákrok primeraný. Posúdenie vhodnosti akéhokoľvek zákroku je samozrejme na posúdení lekára pri návšteve salónu. Konzultácia i zákrok môže byť prevedený súčasne.
Áno líčka sa dajú podvihnúť kyselinou Ha. Viac, ako 2ml do lícnej oblasti zvyčajne neaplikujeme. Art Filting obočia, alebo hornej časti tváre je ideálne aplikovať so 6 niťami poprípade 4 a doplní sa to 4 hladkými. Všetko závisí od stavu podkožia.
Aplikácia liftingových nití, nie je operačný zákrok. Je to zákrok, pri ktorom sa liftingové nite zavádzajú špeciálnou kanylou, do podkožia. Šoférovať auto samozrejme môžete bez problémov.
Na lipolýzu používame sójový lecitín s B vitamínmi Dermaheal od Medaprexu.
Bohužiaľ, v oblasti líc to nie je možné.
Áno, máme v ponuke aj aplikáciu vlasovej mezoterapie. Potrebných je cca 6 aplikácií, prvé dve po týždni a ďalšie v rozmedzí dvoch týždňov.
Tmavé kruhy pod očami je najvhodnejšie vybieliť mezoterapiou prístrojom Aquaskin Booster. Zákrok sa opakuje 2 krát ročne.