Návod na vytvorenie rezervácie

  • Vytvorenie rezervácie začína prvým krokom v kalendári 😉 V kalendári máte možnosť symbolom + (vľavo hore) pridať ďalší mesiac na svoju obrazovku, poprípade symbolom > (vpravo hore) máte možnosť posunúť mesiac na ďalší a pozrieť si iné voľné termíny.
kalendar

Kalendár

  • Druhým krokom je výber dátumu z kalendára, zelená farba značí, že termín/termíny sú voľné.
Návod na vytvorenie rezervácie

Kalendár zvolený dátum

 

  • Tretím krokom je výber požadovanej hodiny v rámci vybraného dátumu, farby Vám opäť signalizujú, či je daný termín voľný. Po zvolení požadovaného dátumu a času sa Vám zobrazí pod kalendárom sumár.
Návod na vytvorenie rezervácie

Kalendár zvolený dátum a čas

  • Ďalším krokom rezervácie je výber požadovanej služby. Podotýkame, že si môžete zvoliť aj viac ošetrení naraz. Po zvolení služby Vám naša aplikácia ukáže sumár dátumu a zvolenej služby.
Návod na vytvorenie rezervácie

Zvolené služby

Návod na vytvorenie rezervácie

Sumár

  • Prejdeme na posledný krok a tým je vyplnenie formulára, polia označené hviezdičkou sú povinné.
Návod na vytvorenie rezervácie

Kontaktný formulár

  • Po korektnom vyplnení formulára a prečítaní našich rezervačných podmienok zakliknite, že s nimi súhlasíte a stlačením tlačidla “Rezervuj” sa online rezervácia odošle.
Návod na vytvorenie rezervácie

Vyplnený kontaktný formulár

Ako bude Vaša rezervácia pokračovať? V prvom rade Vám po odoslaní rezervácie príde email aj so sumarizáciou Vašej objednávky termínu a služby, že sme Vašu požiadavku zaregistrovali. Následne (zvyčajne behom pár minút) Vám príde emailové potvrdenie rezervácie Vášho termínu. V prípade nejasností, problému s termínom alebo upresnenia Vašich požiadaviek Vás budeme kontaktovať emailom alebo telefonicky 🙂

PS: Aj napriek podrobnému návodu si neviete rady? Neváhajte nás kontaktovať cez kontaktný formulár pretože sme tu pre Vás 😉