ProFacial – multidimenzionálne riešenie

PRVÝKRÁT U NÁS, NAJNOVŠIA TECHNOLÓGIA. Bojíte sa ihiel? Tu je prvý prístroj svetového formátu ProFacial, pomocou ktorého získate, oddýchnutú, vyčistenú, omladenú pokožku po slniečkom vysušenú pleť, bez akné a bez vrások.

Inovatívna platforma pozostávajúca zo 4 modulov: rádiofrekvencie na prehriatie pleti, ultrazvuk na zažehlenie hydrofilných sér do pleti, iono lifting s ovplyvnením priepustnosti membrán kožných buniek zvyšujúce efektívnosť absorpcie kozmetických sér a hydrafaciálny Aqualux peeling, ktorý prúdom niekoľkých druhov aktívnych sér sa špirálovým prúdením špeciálnymi vortexovými koncovkami spája v jedinej aplikácii možnosti hĺbkového vyčistenia pleti s intenzívnou hydratáciou, regeneráciou, zlepšením jej textúry a ochranou pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi. K výrazným účinkom dochádza aj u pleti poškodenej slnkom, pri jemných liniek a vrások, mastnej pleti, mílií, začervenanie aj u akné. Podtlaková funkcia potom zaisťuje extrakciu častíc z kože i zrohovatených kožných buniek.

profacial pristroj

Profacial prístroj

Aplikácia je rýchla, účinná, príjemná a prispôsobená každému typu a štruktúre pleti. Bezprostredné výsledky sú bez vedľajších účinkov a bez hojenia.

Profacial umožňuje vytvorenie veľkého množstva protokolov ošetrenia, presne podľa typu a problémov pleti každej klientky.

Aktívne séra: PS1 AHA – Lactic Acid, PS2 BHA Salicylic Acid, PS3 Hyaluronic Acid & EGF & Nutrients

ProFacial je prémiové multi-dimenzionálne riešenie tvárové starostlivosti štyrmi technológiami:

 • Aquadermabrázia – Hĺbkové vyčistenie pleti sadou aktívne cielených roztokov
 • Ultrazvuk – Masáž mikrovibráciami desiatok tisíc aktívnych vĺn za sekundu aktivuje lipolýzu a transdermálnu absorbciu výživných látok
 • Multipolárna rádiofrekvencia – Bezpečné hĺbkové prehriatie stimulujúce kolagén
 • Iontový lifting – Zaistenie vypnutia a elasticity pleti novou technológiou repulzívnej elektrodynamickej sily.

Bezbolestné, neinvazívne ošetrenie, ktoré pleť čistí a vyliftuje. Výsledkom je zdravšia pokožka a mladistvý výzor. Použitím kombinácie najmodernejších technológii dosiahneme až medicínsky efekt.

Značková technológia, ktorá je efektívne využitá pre hlboké vyčistenie pleti, transdermálnej aplikácii látok, remodeláciu kolagénu, elimináciu vrások a tvárovú rejuvenáciu.

Na rozdiel od agresívnych chemických peelingov, ktoré sú spojené s bolestivosťou, začervenaním a niekoľkými dňami odlučovaním šupiniek kože, ProFacial dosahuje rovnakých výsledkov bez komplikácií a nepohodlia zvyčajne spojených s agresívnymi procedúrami.

profacial osetrenie

Profacial ošetrenie

„Znečistenie spôsobuje starnutím pleti viac, než sme si doteraz mysleli, niektoré druhy znečistenia dokonca pôsobí na kožu rovnako škodlivo ako UV žiarenie, tj. vytvárajú rovnaké voľné radikály, ktoré spôsobujú vrásky a vekom danej poškodenie a škvrny na pleti. „

Staroslivosť trvá 30-40 min, v závislosti od vybranej procedúry:

 1. Prvý krok pre odstránenie odumretých kožných buniek:
  Odlíčenie
  Roztok PS1: Aktívne zložky : Kyselina mliečna 5%, levanduľa lekárska, monarda didyma, freesia refracta, mentha piperita, snthemis nobilis, rosmarinum officinalis, bergamot, papaya.
  Obsahuje kyselinu mliečnu – AFA
  Pre využitie na pleti normálneho typu
  Exfoliácia a odstránenie nečistôt z hĺbky pórov
 2. Druhý krok pre intenzívnu starostlivosť o póry a akné
  Obsahuje salicylovú kyselinu – BHA
  Pre využitie na pleti náchylnej k tvorbe akné, extrakcia komedónov (upchaté ústia mazových žliaz v podobe čiernych bodiek)
  Roztok PS2: Aktívne zložky: arginin proteinogenná aminokyselina, portulaka obecná (mimoriadne vysoký obsah omega – 3 mastných kyselín, aloe vera, levanduľa lekárska, monarda didyma, freesia refracta, mentha piperita, anthemis nobilis, rosmarinum officinalis, kyselina salicylová.
 3. Tretí krok pre intenzívnu absorpciu aktívnych zložiek a hydratáciu
  Obsahuje vysoko obohatené esencie s EGF Roztok PS 3: Aktívne zložky: (epidermálny rastový faktor – proteín obsahujúci 53 aminokyselín, radený medzi látky
  stimulujúce bunkové delenie).
  Zvyšuje hydratáciu kyselinou hyalurónovou, EGF a nutrientov
 4. Štvrtým krokom môžu byť dve ošetrenia, zvolené podľa potrieb klienta

Koľko ošetrení je potrebné absolvovať?

Pre dosiahnutie čo najlepšieho účinku odporúčame klientom absolvovať 4 – 6 ošetrení jedenkrát týždenne. Následne stačí výsledky ProFacial už iba udržiavať, a to v ideálnej periodicite raz mesačne.

Kontraindikácie:

 • Tehotenstvo
 • Kardiovaskukární ochorenia, obličkové ochorenia, rakovina, diabetes
 • infekcia
 • keloidné jazvy
 • Implantovaný kardiostimulátor alebo iný elektrický stimulátor
 • protizápalová medikácia
 • Extrémne citlivá pokožka
 • hypertrofické jazvy
 • erytém