AQUASKIN II

AQUASKIN II prináša vynikajúcu techniku v oblasti invazívnej mezoterapie. Prístroj využíva vákuovú technológiu, ktorá zabezpečuje stabilný výsledok ošetrenia. Nasaje vybranú oblasť pokožky, do ktorej následne aplikuje účinnú látku prostredníctvom multi-ihly. Látka je aplikovaná v presne nastavenom množstve a do presne zvolenej hĺbky.

Ošetrenie Vital injectorom je tak jednoduchšie, rýchlejšie a tým pre pacienta aj pohodlnejšie, precízne ošetrenie – presná mikro dávka, plošná aplikácia, dlhodobé výsledky. Produkty radu Elravie -Balance , produkty WORLDERMIC omladzujú pleť zvnútra. Dodajú pleti vitalitu a zregenerujú pokožku poškodenú nadmerným slnením. Udržujú a obnovujú rovnováhu hydratácie pleti, zlepšujú jej pružnosť a štruktúru.

HLAVNÉ POUŽITIE:

 • Omladzovanie pokožky /tvár, krk, dekolt/
 • Vypnutie jemných vrások hornej pery a okolia očí
 • Zjemnenie drobných vrások
 • Spevnenie pokožky /ruky, predlaktie/
 • Hĺbková hydratácia

VITAL Injector II. (Skinbooster) – rejuvenizácia a hydratácia kože

Vital InjectorII. (Skinbooster) je unikátny prístroj, s ktorého pomocou je možné pleť omladiť, hydratovať a dodať jej svieži a prirodzený vzhľad. Aplikácia zasieťovanej kyseliny hyalurónovej pomocou prístroja Vital Injector je najpraktickejšie a najúčinnejší. Lekár má možnosť perfektne korigovať, do akej hĺbky a aké množstvo kyseliny hyalurónovej aplikuje. Táto metóda je vynikajúca nielen pre hĺbkovú hydratáciu a zlepšenie elasticity pokožky tváre, ale aj krku, dekoltu a rúk.

Aquaskin 2

Aquaskin 2

Využitie:

 • Omladenie pokožky tváre, krku a dekoltu
 • Vypnutie jemných vrások hornej pery a okolo očí
 • Spevnenie pokožky rúk a predlaktia
 • Vyhladenie povrchu pier
 • Ošetrenie celulitídy
 • Liečba alopécie (vypadávanie vlasov)

Priebeh zákroku:

Pred zákrokom je vhodné naniesť anestetický krém.

Vital Injector (Skinbooster) je vlastne „pištoľ“, ktorú lekár prikladá na ošetrovanú plochu kože. Tá vytvorí podtlak, prisaje sa na kožu a z hlavice pištole vyletí päť ihličiek, ktoré do kože vpichujú kyselinu hyalurónovú. Nastavenie prístroja umožňuje voľbu rôznych parametrov: veľkosť aplikovanej kvapky, jej dávky, aj silu prisatie na kožu. Jednou z mnohých výhod použitia prístroja Vital Injector je oddialenie vpichu od kapilár v hlbších vrstvách kože, takže je značne znížený výskyt modriniek.

Tento systém umožňuje úplne rovnomerné rozloženie kyseliny, a tak takmer dokonalú celoplošnú hydratáciu.

Ošetrenie klientov v ničom nelimituje. Vpichy sú skutočne tak malé, že sa strácajú takmer ihneď a procedúra klientmi nijako neobmedzuje v ďalšom režime. Po zákroku môže byť pleť jemne opuchnutá, môžu byť patrné mikrovpichy, ktoré najneskôr tretí deň vymiznú.

Pre koho je zákrok vhodný?

Pre ženy aj mužov so suchou a dehydratovanú pleťou, ktorá stráca pružnosť. Ošetrenie je ale tiež vhodné aj pre mladších klientov, ktoré zatiaľ výrazné zmeny pokožky nepozorujú (jedná sa o aktívnu prevenciu, pred tvorbou vrások, aby nedošlo k strate pružnosti a elasticity pokožky). Zákrok je možné absolvovať celoročne.

Viditeľnosť efektu po zákroku

6 až 8 mesiacov – Pleť je po ošetrení viditeľne hydratovaná, omladená, bez jemných vrások, pevnejšia a pružnejšia. Dĺžka účinku tiež závisí od typu pleti, stavu kože a samozrejme celkovej životospráve pacienta. U starších a suchších kožou odporúčame výkon opakovať približne za 5 až 6 mesiacov.

WORLDDERMIC

prémiová značka kozmetických produktov pre invazívnu a neinvazívnu mezoterapiu vyvinutá výrobcom Amdermik, S.L. so sídlom v Španielsku.

Worlddermic produkty sú určené výhradne pre tých, ktorí vyžadujú kvalitu a osvedčené riešenie.

Worlddermic produkty sú charakterizované ako výsledok neustáleho výskumu, obsahujúce čisté aktívne zložky, formulované za najprísnejších hygienických pokynov s vysokou kvalitou farmaceutické sterility, veľkú toleranciu bezpečnosti, vysoko koncentrované a testované.

Worlddermic je určená pre lekárske použitie a pre špecializovaných odborníkov v estetike.

Sortiment výrobkov Worlddermic sú špeciálne pre ošetrenie tváre a telesných procedúr s problémami ako je obezita, celulitída, lokalizovaný tuk, strie, jazvy a znamienka, akné, ochabnutosť, kožných škvŕn, hyperpigmentácia, vypadávanie vlasov a starnutie pleti.

Špeciálne sérum pre mesoterapii (proti starnutiu):

Kyselina askorbová (vitamín C) je účinný antioxidant ktorého jeho schopnosť neutralizovať voľné radikály v bunkách pomáha predchádzať a znižovať oxidačné poškodenia pleti spôsobené ultrafialovým žiarením.

Stimuluje syntézu kolagénu, posilňuje štrukturálnu podporu a pružnosť pokožky a je dôležitým katalyzátorom pre všetky metabolické procesy zahŕňajúce vápnik, ako je svalová kontrakcia a výrazne zlepšuje svalový tonus.

Tieto dve vlastnosti pomáhajú udržiavať pevnú pokožku.

Inaktivuje enzým tyrosinázy, ktorá produkuje melanín a stáva tak preventívnym opatrením pri tvorbe hyperpigmentácie.

Špeciálne sérum pre mesoterapii (proti starnutiu)

DMAE je prekurzorom acetylcholínu, čo je neurotransmiter nevyhnutný pre zvýšenie svalového tonusu.

Jeho účinnosť obnovuje pevnosť tkaniva.

DMAE je ochranný enzymatický radikál a anti-Oxydant, podieľa sa na cholinergné stimuláciu, vytvára vazodilatačný účinok tým, že zvyšuje prekrvenie pokožky, podporuje jej bunkovú výživu a hydratáciu. Na pokožku má výrazný zvlhčujúci účinok.

Koktail pre mesoterapii (proti starnutiu)

MesoFace je kombináciou stopových prvkov, antioxidantov a vitamínov B, ktoré pôsobia spoločne na metabolickú aktivitu a zlepšenie kožného tkaniva.

Zaisťujú vynikajúce hydrodynamické vyváženie a poskytujú optimálne metabolické podmienky pre efektívnu realizáciu automatických opráv a životne dôležitých procesov, ktoré umožňujú pokožke zachovať čerstvosť a dosiahnuť dostatočnú dlhovekosti.

Špeciálny koktail pre celulitídu

Mesocelu vyhladzuje a zlepšuje kvalitu pokožky, účinkom mikrocirkulácie prispieva k zníženiu zápalových reakcií v podkoží. Zvyšuje tak katabolizmus lipidov znížením objemu peliet zahŕňajúcich inestetisismo celulitídy a podporuje funkcie smerujúce ku skvalitneniu celkového stavu podkožia.

Indikácie:

 • ťažká a ľahká celulitída
 • edematózna celulitída