Preč s poklesnutými kútikmi – HA výplne

Poklesnuté kútiky alebo priamo marionetné vrásky sú pomerne problémové. V začiatkoch, u menšieho poklesu, stačí aplikácie priamo do kútikov a veľmi často je tiež nutné otvoriť a predĺžiť hornú a spodnú peru. Výrazné vrásky sú však už spôsobené poklesnutím celej tváre a potom sa teda musí modelovať stred tváre . Pri korekcii poklesnutých kútikov pomocou výplne na báze kyseliny hyaluronovej väčšinou kútiky „podpichneme“, aby došlo k ich nadvihnutiu.  Objemová výplň  nahradzuje stratený objem a stimuluje produkciu vášho vlastného kolagénu, poskytuje vám navrátenie objemu v kútikoch pier a celkový mladistvý a uvoľnený vzhľad.

 

Ako zatočiť s poklesnutými kútikmi?

Jednou z najdôležitejších vlastností HA je schopnosť viazať vodu a lubrikovať pohyblivé časti tela, ako sú kĺby a svaly. HA je jednou z najviac hydrofilných molekúl v prírode a môže byť označená ako prírodná hydratačná látka. Vďaka svojej konzistencii a prívetivosti ku tkanivám je HA používaná v produktoch starostlivosti o kožu, kde slúži ako vynikajúci hydratant.

 

Hlavným cieľom aplikácie dermálnych výplní je vyhladenie vrások, záhybov, dokonca aj jaziev, vyplnenie rýh, prepadnutých oblastí a nerovných kontúr. Všeobecne vzaté sú dermálne výplne určené na vylepšenie vzhľadu pokožky a k jej omladenie.

 

Aké výplne používame?

Výplne HA sú  biokompatibilné, hypoalergénne, s dlhotrvajúcim efektom, bez tendencie k migrácii a posunu. Individuálny výber potom môže byť prispôsobený konkrétnemu účelu a miestu použitia výplne.

 

Normálne starnutie pokožky je spojené s úbytkom HA. To znižuje kapacitu viazanej vody a znižuje tkanivový turgor, čo prispieva k vzniku ovisnutej kože a zvýraznenie kožných vrások. Bolo zistené, že intenzívne hygroskopické vlastnosti HA pozorované in vivo existujú aj v injekčných výplniach HA. Ďalšou výhodou HA je potenciál k novej produkcii kolagénu.

 

Budete sa opäť usmievať 😉

Usmejte sa

Usmejte sa